PandaSC

Warsztat a serwis

Czy jest jakaś różnica pomiędzy warsztatem samochodowym a serwisem aut? Teoretycznie to jedno i to samo, jednak warsztat samochodowy oferujący serwisowanie działa, można powiedzieć, bardziej kompleksowo.
Przede wszystkim specjalizacja, czyli oprócz zwyczajowej działalności dotyczącej ogólnych napraw samochodów i oferty takiej, jak przeglądy techniczne serwis samochodowy przeprowadza specjalistyczne naprawy i diagnostykę aut, nie oglądając się na inne podmioty.

Taki serwis, reklamujący się przykładowo: naprawa aut francuskich, w wypadku każdej awarii samochodu francuskiej produkcji jest w stanie z jego naprawą sobie poradzić i dotyczy to każdego aspektu.
Z takiego serwisu nie odsyła się do innego warsztatu ze względu na awarię komputera, czy brak wyważenia opon, ponieważ na miejscu są zatrudnieni specjaliści w każdej dziedzinie, a warsztat wyposażony jest w maszyny i urządzenia do walki z każdą awarią.

Taki serwis sam stara się o części zamienne, a że zawierający odpowiednie części zamienne sklep jest im doskonale znany, pozyskiwanie nawet najrzadszych z nich nie stanowi większego problemu, a naprawy zostają skrócone do koniecznego minimum. Oczywiście mówimy tu o placówkach dbających o swoją renomę, a nie takich, które jedynie serwisami się szumnie nazywają, a w rzeczywistości, przy większym problemie, nie są w stanie z nim sobie poradzić. Ogólnie jednak każdy kierowca powinien mieć własnego mechanika samochodowego, który już jego auto poznał i który lubi swoją pracę. Tylko taki bowiem mechanik nie wypuści z warsztatu samochodu nienaprawianego do końca, ale usunie każdy, najmniejszy nawet mankament.

zlotypionek.pl
www.planszowadabrowa.pl
www.grajcarnia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.