PandaSC

Mercedes-Benz otworzył najlepsze centrum rozwoju

Centrum skoncentruje się na kompatybilności elektromagnetycznej, która jest warunkiem wstępnym dla przyszłych tematów, takich jak sieci, autonomiczna jazda, elastyczne zastosowanie i napędy elektryczne.

Wraz z nowym centrum testowym Mercedes-Benz podjął kolejny krok jako pionier digitalizacji w przemyśle motoryzacyjnym. Nowe centrum testowania EMC i anten jest częścią rozbudowy i przebudowy Centrum Technologicznego Mercedes-Benz (MTC) w Sindelfingen.

W ostatnich latach uruchomiono nowe Centrum Technologii Bezpieczeństwa Pojazdów (TFS), nowe Centrum Integracji Napędów, symulator jazdy, klimatyczne tunele aerodynamiczne i najwyższej klasy akustyczny tunel aerodynamiczny. Centrum testowe w Centrum Technologicznym Mercedes-Benz (MTC) jest jednym z najnowocześniejszych ośrodków w branży motoryzacyjnej. Dzięki nowym metodom pomiarowym i testowym, opracowanym we współpracy z Uniwersytetem Technicznym w Ilmenau (Turyngia) i Uniwersytetem Technicznym w Monachium, nowe centrum wyznacza standardy kompleksowego bezpieczeństwa pojazdów. Inwestycja wynosi około 50 milionów euro. MTC jest siedzibą światowej grupy badawczo-rozwojowej samochodów osobowych, w tym ich konstrukcji.

Nowoczesne technologie w pojazdach stanowią ogromne wyzwanie. I to jest zbudowane tło usług. Trudno mi sobie wyobrazić, że samochody wyposażone w takie zaawansowane technologicznie urządzenia będą miały dostęp do profesjonalnie i technologicznie niedostatecznie wyposażonych firm. Konsekwencje nieprofesjonalnych interwencji w przyszłych pojazdach mogą być śmiertelne.

http://www.americanbar.pl/
http://100mb.pl/
http://jesiennedzieciaczki.pl/
http://www.cpenergia.pl/
http://www.brugo.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.