PandaSC

Hyundai przygotowuje nowy model dla Europy

Tym razem jednak postanowił zagrać ze swoimi klientami trochę w kryjówce, aby wydać zdjęcie sugerujące podstawowy charakter projektu wiadomości.

Możemy mieć tylko nadzieję, że wraz ze zbliżającym się odsłonięciem samochodu, zaplanowanym na wrzesień tego roku, wiadomości będą się zwiększać. Spójrzmy więc przynajmniej na pierwsze zdjęcie, które wskazuje, że samochód sięgnął do szuflady bardziej emocjonalnymi składnikami. Surowa informacja prasowa mówi tylko, że nowość przyniesie nowy wygląd zewnętrzny i wnętrza, a klienci zyskają nowe opcje łączności i bezpieczeństwa, które uczynią samochód liderem w swojej klasie.

Czy będzie to nowy kompaktowy crossover w udanym modelu Tucson, czy raczej coś niższego, bardziej zwartego i ostrzejszego? Czy zobaczymy odmianę małego sportowego coupe, która urozmaici udaną dywizję N? Możliwości jest wiele, a pierwsze zdjęcie uwalnia wyobraźnię w różnych kierunkach. Musimy jednak poczekać jeszcze kilka miesięcy, aby rozwiązać ten sekret. Ale teraz można powiedzieć. To zdecydowanie nie jest nudny samochód.

http://www.gajg.pl/
http://www.3pionki.pl/
http://www.bud-len.pl/
http://www.dcgroup.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.